Прямі переговори в Нью-Йорку міністра економіки Аргентини Акселя Кісільофа з кредиторами закінчилися безрезультатно. Зустріч відбулася в четвер, 31 липня. В той же день о шостій ранку за середньоєвропейським часом закінчився термін врегулювання спору, і країна опинилася на межі технічного дефолту. 

Кредитори відмовилися прийняти компромісну пропозицію Аргентини, повідомив Кісільоф, не вдаючись у подробиці, передає Deutsche Welle. "Ми не станемо підписувати угоду, яка загрожує майбутньому всіх аргентинців", - заявив міністр. 

Міністр економіки Аргентини не визнав неплатоспроможність країни 

"Угода не була досягнута і Аргентинській Республіці загрожує дефолт", - повідомив спецпредставник суду США Деніел Поллак по закінченню переговорів. За його словами, наслідки дефолту важко передбачувані, але вони не будуть позитивними і вдарять, в тому числі, по громадянам Аргентини. Міністр економіки Аргентини відмовився визнавати неплатоспроможність країни, аргументуючи це тим, що вона заплатила за своїми боргами. 

Раніше рейтингове агентство Standard & Poor's знизило рейтинг Аргентини до рівня "вибіркового дефолту". Очікується, що так само вчинить і рейтингове агентство Fitch & Moody's. Технічний дефолт ускладнить доступ Аргентини до ринків капіталу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх