Через два тижні після початку наземної операції в секторі Газа Ізраїль провів мобілізацію додаткових 16 тисяч солдатів резерву, Така інформація з'явилася в четвер, 31 липня на сторінках Deutsche Welle.

За даними ізраїльської радіостанції, нові сили повинні зменшити навантаження на вже задіяні в операції підрозділи. Таким чином, загальне число резервістів, призваних до армії, досягло 86 тисяч чоловік. 

Напередодні кабінет безпеки Ізраїлю доручив армії розширити військову операцію в секторі Газа. Уряд країни обговорить подальші дії ізраїльських збройних сил в ході позачергового засідання в четвер, 31 липня. 

За даними ізраїльської сторони, в секторі Газа були виявлені 32 тунелі, які члени радикального руху ХАМАС використовували для проникнення на територію Ізраїлю. Більшість тунелів ізраїльські військові вже зруйнували, на знищення решти буде потрібно не більше декількох днів, заявляє Тель-Авів. За час загострення конфлікту на Близькому Сході загинуло понад 1360 палестинців, а також 56 ізраїльських солдатів і три мирних ізраїльтянина.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх