Тбіліський міський суд в ніч на суботу, 2 серпня, підтримав клопотання прокуратури і заочно обрав попереднє ув'язнення, як запобіжний захід щодо колишнього президента Грузії Михаіла Саакашвілі. Як повідомляє агентство "Новости-Грузия", аналогічний запобіжний захід обрано для ще двох фігурантів справи - екс-міністра юстиції Зураба Адеішвілі і колишнього міністра оборони Давида Кезерашвілі.

Коментуючи рішення про свій заочний арешт в ефірі грузинської телекомпанії "Руставі 2", Саакашвілі заявив, що кримінальну справу проти нього нинішня влада Грузії завела "на замовлення Росії". "Перед річницею серпневої війни Путін не міг собі уявити більш бажаного подарунка, ніж наказ державних органів Грузії про мій арешт", - пояснив екс-президент. 

Саакашвілі, залишив країну після інавгурації нового глави держави в кінці 2013 року. Він звинувачується в перевищенні службових повноважень із застосуванням насильства або зброї. У рамках кримінальної справи розслідується розгін акції опозиції в листопаді 2007 року, розгром телекомпанії "Імеді" і вилучення власності у її засновника Бадрі Патаркацишвілі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх