Близько 25 тисяч російських туристів можуть постраждати через припинення діяльності турфірми "Лабіринт". Як повідомляє в неділю, 3 серпня, "Интерфакс", авіакомпанія Tunis Air в цей день вже скасувала п'ять рейсів з Москви і Санкт-Петербурга. Дана інформація розміщена на онлайн-табло авіаперевізника.

Всі туристи фірми застраховані, але грошей на відшкодування збитку всім постраждалим не вистачить, заявила прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюріна. Вона повідомила, що на понеділок, 4 серпня, намічено засідання наглядової ради об'єднання "Турпомощь", на якому "буде вироблятися алгоритм вивезення туристів та інші питання". 

Нинішній сезон гірше кризового в 2009 році 

"Цей сезон дуже поганий для туристичного ринку. Він гірше, ніж кризовий 2009 рік", - сказала Тюріна, назвавши також ряд факторів, через які, на її думку, закриваються турфірми. "Пов'язано це, перш за все, з політичною ситуацією, що склалася з початку цього року. Росіяни добре думали, чи варто витрачати гроші на поїздку за кордон", - підкреслила вона. Крім цього Тюріна вважає, що стрибок валют і побоювання русофобських настроїв також зіграли свою роль. "Тобто люди не хотіли їхати за кордон, побоюючись, що до них будуть погано ставитися. Менше стали відправляти дітей в закордонні табори і на різні курси", - сказала вона. 

У цьому сезоні вже п'ять турфірм заявили про закриття або призупинення діяльності: туроператори "Експо-тур" і "Нева", компанія "Роза вітрів Мир", "Ідеал-тур" і "Лабіринт".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх