У Росії в період з 4 по 8 серпня проводяться двосторонні командно-штабні навчання за участю 1-го і 2-го командувань Військово-повітряних сил і протиповітряної оборони, що входять в Західний і Центральний округи.

"Всього в навчаннях буде задіяно більше 100 літальних апаратів різного роду авіації, таких, як винищувачі Су-27, МіГ-31, багатофункціональні комплекси Су-34, фронтові бомбардувальники Су-24, вертольоти Мі-8, Мі-24 і Мі 28Н", - повідомляє "Інтерфакс" в понеділок, 4 серпня, з посиланням на слова офіційного представника ВПС полковника Ігоря Клімова

Він підкреслив, що навчання "є одним з етапів підготовки об'єднань, з'єднань та військових частин Військово-повітряних сил в 2014 році і проводяться вперше, охоплюючи територію трьох військових округів". 

У навчаннях задіюється авіація і ППО з різних регіонів країни

У рамках маневрів відбудуться вильоти авіації з практичним і тактичним застосуванням авіаційних засобів ураження наземних і повітряних цілей на нових полігонах, реальними та електронними пусками зенітних ракет на полігоні Ашулук (Астраханська область), спеціально призначеному для практичного відпрацювання питань взаємодії авіації і ППО, сказав Клімов. 

У масштабних навчаннях задіюється авіація і ППО з різних регіонів країни. На першому етапі авіація буде перебазовуватися з північних аеродромів базування Західного військового округу на аеродроми Центрального військового округу. На другому етапі бойове застосування авіації здійснюватиметься з оперативних аеродромів південного напрямку Армавір, Кримськ, Моздок, Морозовськ та інших.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх