Уряд Японії на засіданні у вівторок, 5 серпня, офіційно узгодив список санкцій, що стосуються Росії у зв'язку з ситуацією на Україні. Про введення штрафних заходів кабінет міністрів на чолі з прем'єром Сіндзо Абе оголосив ще на минулому тижні, зазначає агентство "Інтерфакс".

До списку потрапило 40 осіб, що на думку Токіо, "безпосередньо тісно пов'язані з анексією Криму і дестабілізацією ситуації в Україні". У список включені також дві кримські компанії - "Чорноморнафтогаз" і "Феодосія". Санкції передбачають заморожування банківських рахунків, як фізичних, так і юридичних осіб. 

Як повідомляє інтернет-портал агентства ІТАР-ТАРС з посиланням на інформацію японського зовнішньополітичного відомства, до списку увійшли екс-президент України Віктор Янукович, тимчасово виконуючий обов'язки глави Криму Сергій Аксьонов, радник голови кримської ради міністрів Рустам Теміргалієв, прокурор Криму Наталя Поклонська, міністр оборони самопроголошеної Донецької Народної Республіки (ДНР) Ігор Стрєлков, прем'єр-міністр самопроголошеної Донецької Народної Республіки (ДНР)  Олександр Бородай та інші особи.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх