Ізраїльська армія оголосила про виведення військ із сектора Газа. Як заявив в ніч на вівторок, 5 серпня, представник армійського командування Пітер Лернер, військові підрозділи повинні бути повністю виведені до моменту набуття чинності угоди про 72-годинне перемир'я, передає Deutsche Welle.

"Ізраїльські війська повертаються на оборонні позиції за межами сектора Газа", - вказав Лернер на зустрічі з журналістами. 

За його словами, в ході операції було усунуто загрозу, знищено 32 підземних тунеля. За даними ЗМІ, угрупування ХАМАС витратило на створення розгалуженої мережі підземних ходів до 100 мільйонів доларів. 

Триденне припинення вогню - це наслідок угоди, яку було досягнуто за посередництва Єгипту, набуло чинності в 8:00 ранку за місцевим часом 5 серпня. Незадовго до цього з сектора Газа по території Ізраїлю було випущено залп з приблизно 20 ракет. 

Тим часом генеральний секретар ООН Пан Гі Мун закликав ізраїльтян і палестинців якнайшвидше провести в Каїрі зустріч і обговорити перспективи встановлення довгострокового перемир'я. "Такі переговори є єдиним шляхом, який може привести до припинення насильства. Організація Об'єднаних Націй готова надати всіляке сприяння", - сказав Пан Гі Муна.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх