Підсумком зустрічі, що відбулася у вівторок, 5 серпня, в Москві  співголів російсько-іранської міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва, міністра енергетики РФ Олександра Новака і міністра нафти Ірану Біджан Намдара Зангене, стало підписання меморандуму про взаєморозуміння між урядами двох країн терміном на п'ять років.

Документ передбачає розширення зв'язків у будівництві та реконструкції генеруючих потужностей, розвитку електромережевої інфраструктури, нафтогазовому комплексі, поставках машин, обладнання, товарів народного споживання і сільгосппродукції, повідомляє агентство "Інтерфакс".

За словами Новака, формат співпраці не порушує міжнародних зобов'язань щодо Ірану. "За пропозицією іранської сторони ми будемо брати участь в організації поставок сирої нафти, в тому числі на російський ринок", - заявив міністр енергетики РФ. Він також висловив впевненість в тому, що після підписання меморандуму збільшаться обсяги експортних поставок з обох сторін. 

Конкретні дії з реалізації планів щодо розвитку торгівлі між Росією і Іраном будуть розглянуті ймовірно 9 і 10 вересня 2014 року в Тегерані на засіданні міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва двох країн.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх