Президент РФ Володимир Путін у середу, 6 серпня, підписав указ "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів в цілях забезпечення безпеки Російської Федерації". Згідно з документом, текст якого розміщений на сайті президента Росії, забороняється або обмежується терміном на один рік ввезення до Росії сільгосппродукції, сировини і продовольства з країн, що раніше приєдналися до санкцій проти РФ.

Указом російського президента, уряду Росії наказується визначити види сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, ввезення яких в Росію обмежується, а також скласти список конкретних дій, необхідних для реалізації указу, який вступив в силу з дня підписання. 

Уряду також доручено вжити заходів, які дозволили б забезпечити збалансованість товарних ринків і не допустити прискореного росту цін на сільськогосподарську та продовольчу продукцію в РФ. Відповідно до указу президента, кабінет міністрів спільно з вищими органами виконавчої влади повинен буде організувати моніторинг товарних ринків і забезпечити збільшення пропозиції російських товарів в торгових мережах. В уряді можуть внести пропозицію про зміну терміну дії заборони, наголошується в документі.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх