Президент Ліберії Еллен Джонсон-Сьорліф оголосила в середу, 6 серпня, про введення в країні надзвичайного стану у зв'язку з епідемією Ебола, що швидко розповсюджується. В офіційній заяві глави держави йдеться, що "уряд і народ Ліберії потребує виняткових заходів для порятунку країни та захисту життя її людей". Режим надзвичайного стану діятиме протягом 90 днів. 

В той же день президент США Барак Обама назвав "незвичайним" використання нової противірусної сироватки ZMapp в боротьбі з епідемією Ебола в Західній Африці. За його словами, поки немає достатньої інформації про ефективну дію експериментального препарату, і в питанні його масового застосування необхідно проконсультуватися з науковцями. Замість широкого впровадження неперевіреного медикаменту Обама закликав покращувати системи охорони здоров'я в охоплених епідемією країнах, щоб вчасно розпізнавати інфекцію та своєчасно ізолювати хворих. 

Двоє американських громадян з організацій та надання допомоги в охоплених епідемією країнах заразилися вірусом Ебола і в даний час проходять лікування препаратом ZMapp. За повідомленнями лікарів, їх стан покращився. Проте до цих пір залишається неясним, чи стало застосування нової антивірусної сироватки причиною поліпшення їх самопочуття.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх