Білорусія не допустить транзит до Росії товарів, ввезення яких Москва заборонила у відповідь на міжнародні санкції. Про це заявив президент Білорусії Олександр Лукашенко в понеділок, 11 серпня. Лукашенко нагадав, що Білорусію і Росію об'єднує єдиний митний простір, у зв'язку з чим його країна "повинна виконати свої зобов'язання щодо захисту союзного ринку", цитує слова білоруського президента "Інтерфакс".

При цьому Лукашенко повідомив, що Білорусь не має наміру відмовлятися від імпорту продовольчих товарів з певних країн слідом за Росією. 

Між тим Державний митний комітет (ДМК) Білорусії та Федеральна митна служба Росії домовилися про загальні підходи до митного адміністрування товарів, заборонених до ввезення в РФ. ДМК зазначив, що з моменту введення Росією заборони жодна машина з товарами, ввезення яких не дозволено, не була повернута без наявності правових підстав. 

Раніше, 7 серпня, Москва відповіла на міжнародні санкції проти Росії забороною поставок яловичини, свинини, фруктів, птиці, сирів і молока з країн ЄС, США, Австралії, Канади та Норвегії. Обмеження введені строком на один рік з 7 серпня, ембарго на продукти не торкнулося дитячого харчування, алкогольних напоїв, а також закупівель продовольства фізичними особами.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх