Офіційний візит спікера Державної думи Росії Сергія Наришкіна до Швейцарії скасований швейцарською стороною у зв'язку з поточною політичною ситуацією. Про це йдеться в ком'юніке, опублікованому на сайті швейцарського парламенту у четвер, 14 серпня.

Приїзд Наришкіна в Швейцарію на зустріч з головою Національної ради цієї країни Руедою Лустенбергером (Ruedi Lustenberger) був запланований на 23-24 вересня. 

На тлі української кризи 

За період з кінця минулого року політична ситуація в Європі сильно змінилася. У такі важкі моменти особливої ​​значущості набуває, насамперед, роль нейтралітету Швейцарії, підкреслюється в повідомленні. 

Візит глави Держдуми РФ в Конфедерацію мав проходити в рамках святкування 200-річного ювілею з дня встановлення дипломатичних відносин між Росією і Швейцарією. Проте на даний момент швейцарський парламент вважає його "недоречним", відзначає видання Tagblatt. 

Tagblatt нагадує про те, що ім'я Сергія Наришкіна фігурує в чорному списку Євросоюзу і США. Особи, включені у цей список санкцій у зв'язку з українською кризою, отримали заборону на в'їзд на територію ЄС і Сполучених Штатів. Їх банківські рахунки в країнах ЄС і США заморожені.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх