Санкції проти нігерійського ісламістського угрупування "Боко Харам" ввела ООН. Штрафні заходи передбачають ембарго на постачання зброї і заморожування банківських рахунків.

Після викрадення бойовиками з "Боко Харам" більше 200 школярок, ООН увечері в четвер, 22 травня, оголосила це нігерійське ісламістське угрупування терористичною організацією, близькою до "Аль- Каїді", і ввела проти неї санкції. Штрафні заходи передбачають ембарго на постачання озброєнь і заморожування банківських рахунків.

Постпредство Великобританії в ООН назвало введення санкцій проти "Боко Харам" важливим кроком у боротьбі світового співтовариства проти тероризму. Постпред США в ООН Саманта Пауер заявила, що її країна бажає сприяти в боротьбі з "кровожерливою ​​і дрімучою ідеологією" бойовиків "Боко Харам".

За повідомленнями агентств, бойовики "Боко Харам" 22 травня знову вчинили напад на одну з сіл на північному сході Нігерії. В результаті загинули 27 осіб , більшість будинків було спалено. Крім викрадення в квітні більше 200 школярок, терористи в Нігерії вбили за останні роки більше 170 вчителів, відзначає агентство dpa.

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх