Сьогодні вранці в столиці Росії сталась приємна, для всієї України, подія. На шпиль сталінської висотки, що знаходиться на Котельничній набережній, невідомі вивісили український прапор. Його розміри складали 6 на 3 метра. Також зірка, що була на шпилі висотки, була  перефарбована в синьо-жовті кольори.

Однак, відразу після того, як це було зафіксовано місцевою владою був виданий наказ прапор України зняти, а радянську зірку перефарбувати у одвічні кольори.

У Москві затримали кілька людей з альпіністським спорядженням 

Джерело в правоохоронних органах заявило агентству "Інтерфакс", що в московський відділ внутрішніх справ (ОВС) "Таганський" доставили кілька молодих людей з альпіністським спорядженням, які можуть бути причетні до прикріплення українського прапора на висотку. 

"За попередньою інформацією, невідомі проникли за внутрішніми сходами будівлі до останнього поверху, а потім за допомогою спеціального спорядження закріпили полотнище на шпилі будівлі", - заявив співрозмовник агентства. Він також уточнив, що, за попередньою інформацією, всі затримані є жителями Москви і Московської області.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх