Число зареєстрованих смертельних випадків у результаті зараження вірусом Ебола в Західній Африці досягло 1427 осіб. Про це повідомила в суботу, 22 серпня, Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ). За її даними, лише за 19 і 20 серпня в Гвінеї, Ліберії, Нігерії та С'єрра-Леоне від захворювання померло 77 осіб.

При цьому експерти ВООЗ вважають, що реальна кількість жертв епідемії Ебола набагато більша офіційних цифр і навряд чи піддається обчисленню, повідомляє Deutsche Welle

В оприлюдненій в Женеві доповіді ВООЗ, зокрема, говориться, що багатьох інфікованих смертельним вірусом приховують їх родичі. За інформацією медиків, люди в постраждалих від епідемії регіонах вважають хворобу невиліковною і тому воліють залишати хворих родичів помирати вдома, а не в лікарні. "У селах спалюються трупи, і про це не ставляться до відома органи охорони здоров'я і не проводиться з'ясування причин смерті", - йдеться в доповіді. Крім того, представники ВООЗ звертають увагу на той факт, що в страху перед лихоманкою Ебола медперсонал просто не виходить на роботу, а медустанови закриваються. 

Між тим двоє пацієнтів у Ліберії - інфіковані лікарі - відчули себе краще після застосування експериментальної противірусної сироватки ZMapp. Стан іншого ліберійського лікаря, що заразився вірусом Ебола і проходить лікування препаратом, залишається важким, хоча і в його випадку медики спостерігають ознаки поліпшення здоров'я.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх