У зв'язку з українським конфліктом НАТО вже в найближчому майбутньому збирається розширити свою присутність у Східній Європі. Про це заявив у вівторок, 26 серпня, в інтерв'ю газеті Süddeutsche Zeitung та ряду інших європейських видань генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Андерс Фог Расмусен. Повний текст розмови буде опублікований 27 серпня.

Застереження агресорам 

"Ми повинні дивитися в обличчя реальності: Росія не бачить в НАТО свого партнера"​​, - наводить слова Фога Расмусена Deutsche Welle

На думку генсека, на найближчому саміті альянсу, який відбудеться на початку вересня в Уельсі, необхідно прийняти рішення щодо якнайшвидшого розгортання оперативних сил та створенню нових баз НАТО на сході Європи. НАТО планує зробити кроки для зміцнення безпеки України, модернізації її збройних сил, а також має намір сприяти їй у протистоянні загрозі з боку Росії, вказав Расмусен. 

"Кожен потенційний агресор повинен знати: у разі, якщо він навіть лише подумає про напад на кого-небудь з членів НАТО, йому доведеться мати справу не тільки з солдатами даної країни, а й з озброєними силами альянсу".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх