Напередодні саміту НАТО, що відкривається в Уельсі, Росія застерегла Північноатлантичний альянс від нарощування військ в Східній Європі. Такі дії "ще більш ускладнять відносини Росія - НАТО, які на нинішньому етапі близькі до "точки замерзання", - заявив постійний представник РФ при НАТО Олександр Грушко в інтерв'ю "Інтерфаксу" в Брюселі в четвер, 28 серпня. 

Грушко попередив, що Росія враховуватиме "нову конфігурацію і активність натовських сил у російських рубежів і робитиме все необхідне, щоб надійно забезпечити безпеку і гарантувати захист від будь-яких загроз". Російський дипломат також підкреслив, що "будь-які спроби проектувати силу в напрямку Росії контрпродуктивні" і послаблять безпеку самої НАТО і тих країн, які будуть "в цих спробах брати участь". 

Одночасно Грушко висловив впевненість в тому, що в більшості європейських країн розуміють, що, "як не укріплюй НАТО, спроби вибудувати життєздатну архітектуру безпеки без Росії, а тим більше проти Росії, приречені на провал". Саміт НАТО в Уельсі, на якому буде обговорюватися довгострокова стратегія альянсу, пройде 4-5 вересня, повідомляє Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх