Якщо Путін і надалі буде тримати курс по дестабілізації ситуації в Україні, то Європейський Союз готовий до подальших санкцій проти Росії. Таку заяву зробив голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу після телефонної розмови з президентом Росії, що відбулась в п'ятницю, 29 серпня.

Баррозу заявив, що за подальше нагнітання напруженості в Донбасі - Росії доведеться заплатити "високу ціну". Згідно з опублікованою на сайті Еврокомсії заявою, в бесіді з Путіним Баррозу підкреслив, що "важко говорити про співпрацю в умовах ескалації конфлікту". 

Крім того, Баррозу різко засудив факти проникнення російських військовослужбовців на територію України і проведення ними військових операцій. На думку глави Єврокомісії, дії Росії суперечать зусиллям ЄС з пошуку дипломатичних рішень в питаннях енергетичних відносин між Україною і Росією. 

Раніше того ж дня Баррозу заявив журналістам у Берліні, що Росія повинна показати готовність до співпраці і припинити активну підтримку сепаратистів зброєю і живою силою, передає Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх