Великобританія збирається переконати Європейський Союз в необхідності відключити російські банки від міжнародної міжбанківської системи передачі інформації та здійснення платежів SWIFT.

Як повідомило в п'ятницю, 29 серпня, агентство Bloomberg з посиланням на джерело в британському уряді, така міра націлена на посилення санкцій проти Росії у зв'язку з її діями по дестабілізації ситуації в Україні. Ймовірно урядова делегація Великобританії під керівництвом прем'єр-міністра Девіда Кемерона винесе пропозицію про блокування SWIFT в Росії на порядок денний саміту ЄС, який відбудеться 30 серпня в Брюселі. 

На думку британського фінансового експерта Кріса Уефера, відключення доступу російських банків до SWIFT призведе до вельми серйозної ескалації санкцій проти Росії і може викликати жорстку відповідну реакцію з боку Москви. Фінансист вважає, що такий крок "не призведе до блокування основних торговельних угод, але може ускладнити міжнародну банківську діяльність і порушити зовнішньоторговельні потоки".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх