Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо вважає діючі санкції Європейського Союзу проти Росії "безглуздими і контрпродуктивними" і погрожує накласти вето на нові штрафні заходи. "Поки ми не дізнаємося, яку дію нададуть вже існуючі санкції, не має сенсу вводити нові", - заявив Фіцо в неділю, 31 серпня, передає Deutsche Welle.

При цьому словацький прем'єр підкреслив, що санкції до теперішнього моменту не змінили курс Москви

Чехія також критично відноситься до штрафних заходів відносно РФ. Глава чеського уряду Богуслав Соботка заявив в ефірі телеканалу CT, що санкції "абсолютно не змінили" позицію Росії в конфлікті на сході України. Соботка повідомив, що зберігає за собою право частково відхилити пропозиції Єврокомісії про нові заходи. Чеський прем'єр підкреслив, що не підписував на саміті ЄС 30 серпня "порожній формуляр" для нових санкцій проти Москви. 

В даний час штрафні заходи Євросоюзу включають в себе обмежений доступ до фінансових ринків ЄС для низки російських банків, заборона на укладання нових договорів про поставку озброєнь, а також ембарго на певну високотехнологічну продукцію для російської армії і обладнання для нафтовидобутку. 30 серпня країни ЄС прийняли рішення протягом тижня розробити нові економічні санкції.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх