Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен напередодні саміту альянсу в Уельсі посилив риторику на адресу Москви, повідомляє Deutsche Welle. "Росія атакує Україну, ситуація в сфері безпеки драматично змінилася", - заявив генсек в четвер, 4 вересня, в британському місті Ньюпорті.

Торкнувшись недавніх пропозицій президента Росії Володимира Путіна, Расмуссен підкреслив важливість конкретних кроків зі встановлення миру В Україні. "Ми вітаємо будь-які зусилля, спрямовані на мирне врегулювання української кризи. Однак найважливіше - це те, що відбувається безпосередньо на території країни", - говорить Расмусен. 

На жаль, ми досі бачимо дії Росії, дестабілізуючі ситуацію, сказав Расмуссен. Північноатлантичний альянс, як і раніше наполягає на відводі російських військ від кордонів з Україною, припинення поставок зброї та припиненні проникнення бойовиків через кордон, а також позбавлення підтримки сепаратистів. Росії слід зробити конкретні політичні зусилля і тим самим на ділі внести вклад у мирне врегулювання кризи в Україні, підкреслив генеральний секретар НАТО.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх