У зв'язку з конфліктом в Україні Європейський Союз готовий застосувати штрафні заходи проти деяких російських нафтових і оборонних компаній з державним капіталом, пише The Wall Street Journal у понеділок, 8 вересня.

За інформацією газети, під дії санкцій потраплять "Роснефть", "Газпромнефть", "Транснефть", "Оборонпром", "Об'єднана авіабудівна корпорація" і "Уралвагонзавод", ЄС має намір заборонити кредитування цих компаній в європейських банках на термін більше 30 днів. Таким чином, Брюсель посилює санкції, прийняті в липні, відзначає видання. 

Також посилюються штрафні заходи відносно п'яти контрольованих державою банків, зокрема Сбербанку і ВТБ. Термін доступу їх до європейських ринків капіталу скорочується з 90 до 30 днів. 

Крім того, з країн Євросоюзу забороняється постачати технології подвійного призначення дев'яти російським компаніям, до них відносяться "Сіріус", "Калашников" і "Станкоінструмент". 

Медведєв пригрозив асиметричною відповіддю на санкції 

В той же день газета "Ведомости" опублікувала інтерв'ю з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим, який заявив, що уряд країни готовий у відповідь на санкції країн заходу прийняти асиметричні заходи. У їх числі було названо заборону на польоти європейських авіакомпаній у повітряному просторі Росії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх