В Іраку в розпал запеклих боїв між іракською армією і джихадистським терористичним угрупуванням "Ісламська держава" (ІГ) приведено до присяги новий уряд. Як повідомляє у вівторок, 9 вересня, Deutsche Welle, склад щойно сформованого кабінету міністрів під керівництвом прем'єра Хейдара аль-Абаді затверджений парламентом країни. 

Віце-прем'єрами стали суніт Салех аль-Мутлак і курд Хошияр Зебарі. Імена глав міністерства оборони і міністерства внутрішніх справ поки невідомі. Кандидатури на ці пости парламент розгляне окремо. 

Екстремісти просуваються до Багдаду 

Між тим джихадистам вдалося захопити Мосул, друге за величиною місто в Іраку. В даний час бойовики стрімко просуваються до столиці Багдаду, а також планують взяти під свій контроль багато інших населених пунктів країни. 

За даними Управління верховного комісара ООН у справах біженців, кількість іракців, які змушені залишати свої оселі та шукати порятунок від екстремістів, в даний час складає 1,6 мільйона чоловік. 

Як заявив Хейдар аль-Абаді в своїй промові з нагоди вступу на посаду, найважливішим завданням нового іракського уряду буде боротьба з радикальним угрупуванням "Ісламська держава".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх