Президент Росії Володимир Путін звинуватив країни Заходу в прагненні використовувати конфлікт в Україні для "пожвавлення" Північноатлантичного альянсу, повідомляє в середу, 10 вересня, Deutsche Welle. Криза в Україні, власне кажучи, зараз використовується для реанімації цього військового блоку, заявив Путін на нараді, що відбулася в Москві по державній програмі озброєнь. 

Агентство "Інтерфакс" звертає увагу на слова глави держави про те, що Росія змушена реагувати на нові загрози власній безпеці, але це - тільки відповідні заходи. За висловом Путіна, все це, в тому числі розширення НАТО, "буде нами враховано при прийнятті рішення з приводу забезпечення безпеки нашої країни". Ми повинні будемо, додав президент, зробити все для того, щоб ця безпека була абсолютно надійно гарантована. 

"Ми багато разів говорили і попереджали, що змушені будемо приймати відповідні адекватні заходи з метою забезпечення нашої безпеки", - сказав Путін. Він також повідомив, що оновлена ​​військова доктрина Росії з'явиться до кінця року. Перспективна держпрограма озброєнь до 2025 року, за словами президента, повинна враховувати положення всіх основних документів стратегічного планування у сфері оборони і безпеки держави.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх