Міністр закордонних справ Канади Джон Берд оголосив про введення подальших економічних санкцій щодо п'яти російських організацій і однієї російської фінансової установи, а також про заборону на в'їзд на територію Канади для декількох громадян РФ.

Про це повідомляється у вівторок, 16 вересня, на сайті уряду Канади. 

"Незважаючи на зусилля президента Порошенка з припинення насильства на сході України, режим Путіна продовжує військову агресію", - заявив глава канадського зовнішньополітичного відомства. За його словами, всупереч закликам заходу, путінський режим продовжує підтримувати насильство озброєних бойовиків. 

Оттава продовжить надавати підтримку Україні 

Джон Берд запевнив український народ в тому, що Канада продовжуватиме надавати йому підтримку в боротьбі за мир і свободу, а також у тому, що особи, відповідальні за розпалювання конфлікту в Україні, будуть і надалі піддаватися санкціям. 

"Санкції, введені у взаємодії з нашими союзниками, безсумнівно, надають вплив на російську економіку. Канада готова просуватися вперед разом зі своїми партнерами, щоб притягнути до відповідальності правлячий режим Путіна", - підкреслив у своїй заяві Джон Берд. 

Під санкції підпали чотири високопоставлених генерала 

Серед фізичних осіб, які фігурують у новому чорному списку, - заступники міністра оборони РФ генерал армії Дмитро Булгаков і генерал-полковник Юрій Садовенко, перший заступник голови генштабу генерал-полковник Микола Богдановський, головнокомандуючий сухопутними військами генерал-полковник Олег Салюков. 

Також введені санкції щодо Ощадбанку Росії, Долгопрудненського науково-виробничого підприємства, Машинобудівного заводу імені Калініна, Митищенського машинобудівного заводу, НДІ приладобудування імені Тихомирова і Морського науково-дослідного інституту радіоелектроніки.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх