На озброєнні сепаратистів на сході України ймовірно є новітні російські системи протиповітряної оборони. Як пише в четвер, 18 вересня, газета Bild, відомості про наявність мобільних систем ППО надані німецьким урядом з посиланням на інформацію Федеральної служби розвідки Німеччини (BND) у відповідь на запит члена комітету бундестагу з питань оборони, представника Лівої партії Олександра Ноя (Alexander Neu). 

Згідно з цими секретним даними, мова йде про російські самохідні зенітні ракетно-гарматні комплекси наземного базування "Панцир", зафіксованих на території східних регіонів України 15 та 25 серпня. 

У своїй відповіді уряд в Берліні відзначає, що виявлені системи ППО не перебувають на озброєнні української армії, повідомляє видання. Обслуговувалися вони проросійськими сепаратистами, залишається неясним, так само як і те, чи використовувалися вони в момент аварії малайзійського "​​Боїнга", в середині липня. При цьому у німецької розвідки є відомості, що сепаратисти проходили навчання частково на російській території. 

За даними Bild, ця інформація тримається в секреті з причин національної безпеки.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх