Міністри фінансів і глави центробанків країн "великої двадцятки" за підсумками зустрічі в австралійському місті Кернсі оголосили про намір сприяти прискоренню економічного зростання за рахунок збільшення інвестицій. Мета домогтися до 2018 року прискорення економічного зростання додатково на 2 відсотки порівняно з нинішніми планами.

Водночас учасники зустрічі застерегли від геополітичних та фінансових ризиків та висловили заклопотаність у зв'язку з поширенням епідемії Еболи в Африці. Було також заявлено про необхідність прийняття додаткових заходів, спрямованих на посилення боротьби з відходом транснаціональних компаній від сплати податків. На думку міністрів фінансів і глав центробанків "великої двадцятки", прийняті рішення стануть важливим внеском в зусилля зі стабілізації світової економіки. 

Тим часом міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле (Wolfgang Schäuble), який брав участь у зустрічі "великої двадцятки", виключив можливість нецільового використання коштів Європейського стабілізаційного механізму (ESM) для стимулювання інвестицій. Він підкреслив, що цей механізм не має ніякого відношення до інвестицій. "Фонд створений для того, щоб надати допомогу країнам, які зіткнулися з фінансовими проблемами і спонукати учасників ринку відмовитися від спроб використовувати у своїх цілях можливе банкрутство таких держав", - цитує міністра Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх