Високі результати правопопулістських партій в цілому ряді європейських країн свідчать про розчарування громадян у політиці їх урядів, впевнена канцлер ФРН. Канцлер ФРН Ангела Меркель (Angela Merkel) стурбована успіхом правих популістів на виборах до Європарламенту в ряді європейських країн.

Високі результати таких партій, зокрема, у Франції, Данії і Великобританії, прикрі, але до них слід поставитися з увагою, заявила голова Християнсько-демократичного союзу (ХДС) в понеділок, 26 травня, в Берліні.

ЄС повинен дати відповідь прихильникам правих популістів

Широка підтримка виборцями правих популістів в деяких країнах, на думку Меркель, пов'язана з нестачею довіри громадян до влади. Кращою відповіддю ЄС розчарованим європейцям стане курс, який спрямований на економічне зростання, підвищення конкурентоспроможності та збільшенню числа робочих місць, вважає глава німецького уряду. У своїй політиці Євросоюз повинен виходити з інтересів громадян, підкреслила вона.

Говорячи про успіх у ФРН нової правопопулістської партії євроскептиків "Альтернатива для Німеччини", яка набрала на виборах в Європарламент майже сім відсотків, Меркель закликала почати інтенсивний діалог з її прихильниками. Водночас вона виключила співпрацю консерваторів з цією партією в Європарламенті, пише epd.

Джерело: Deutsche Welle

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх