Напередодні наміченого на вівторок, 23 вересня, саміту ООН з питань зміни клімату в світі пройшли численні демонстрації на захист навколишнього середовища. Як повідомляє Deutsche Welle, в Нью-Йорку в акції взяли участь більше трьохсот тисяч людей.

До учасників маршу, що відбувся в неділю, 21 вересня, приєдналися Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун, колишній віце-президент США Альберт Гор, актор Леонардо Ді Капріо, співак Стінг, мер Нью-Йорка Білл де Блаза. "Я вражений такою силою, енергією і позицією людей, - заявив генсек ООН. - Зміни клімату стали темою, що характеризує наш час, і ми не повинні втрачати ні хвилини". За оцінками організаторів акції, які чекали, що в ній візьмуть участь до 100 тисяч осіб, демонстрація в Нью-Йорку стала наймасовішою в історії маршів на захист клімату.

У Берліні в аналогічній акції взяли участь близько 10 тисяч осіб. Вони вимагали більш чітких цілей в політиці влади в області клімату і переходу на відновлювані джерела енергії. "Це був фантастичний день, - заявив організатор заходу Крістоф Шотт (Christoph Schott). - Люди показали, що проблеми клімату викликають у них серйозний інтерес". 

Марші і демонстрації на захист клімату пройшли також в Австралії, Бельгії, Бразилії, Великобританії, Греції, Індії, Іспанії, Непалі, Норвегії, Франції.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх