Число інфікованих смертоносним вірусом "Ебола" до початку листопада перевищить 20 тисяч. До такого висновку прийшли експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) і лондонського Imperial College в доповіді, оприлюдненому у журналі New England Journal of Medicine у вівторок, 23 вересня.

За останніми даними - на 18 вересня - ВООЗ зареєструвала 5762 пацієнта з вірусом Ебола, 2793 з них померло. Експерти, проте, вважають, що реальне число інфікованих значно вище. Одночасно вони констатували, що, як показала практика, своєчасне лікування хворих ебола має вельми важливе значення. Експерти спростували припущення, згідно з якими жінки більше схильні до цього смертоносного вірусу, ніж чоловіки. 

Тим часом влада Демократичної республіки Конго повідомила, що спалах ебола на території країни практично подоланий. За останні майже 10 днів не зафіксовано жодного нового випадку зараження вірусом, повідомив прем'єр-міністр ДРК Огюстен Матата Поньо Мапон. Спалах ебола в ДРК не пов'язаний з епідемією в країнах західної Африки, зазначає Deutsche Welle.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх