Рятувальні служби японської префектури Нагано виявили на схилах діючого вулкана Онтаке більше 30 осіб "без ознак серцебиття", повідомляє в неділю, 28 вересня, Deutsche Welle. За місцевими законами влада не може заявити про загибель людей, поки її офіційно не засвідчать медики.

"Ми підтверджуємо, що більше 30 чоловік без ознак серцебиття були знайдені поруч з вершиною", - сказав прес-секретар поліції префектури Нагано, не вдаючись у подробиці події. 

На місці виверження вулкана продовжується рятувальна операція. До неї залучено понад 550 військовослужбовців японських сил самооборони, пожежники і вертольоти. З ранку рятувальникам вже вдалося евакуювати зі схилів Онтаке семеро людей. За підрахунками місцевої влади, на схилах гори можуть залишатися ще понад 40 осіб. 

Виверження вулкана Онтаке почалося близько полудня за місцевим часом в суботу, 27 вересня. Стався великий викид попілу і газу. В пастці опинилося близько 250 туристів і альпіністів, але більшості з них вдалося минулої ночі спуститися вниз по схилу.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх