Учасники руху за демократію в Гонконзі поступилися натиску з боку влади і розібрали барикади на найважливіших вулицях і біля адміністративних будівель. Кілька тисяч протестуючих студентів залишалися на території урядового кварталу Гонконгу і в ніч на понеділок, 6 жовтня, однак вони пропустили чиновників на робочі місця, повідомляє Deutsche Welle.

"Я рада, що барикади розібрані, мені треба на роботу", - сказала одна з чиновниць. Демонстранти, втім, попередили, що вони організують нові вуличні протести і продовжуватимуть маніфестації до тих пір, поки не доб'ються відповіді від уряду. Учасники протестів домагаються від влади скасування спірного закону про вибори, який обмежує свободу висування кандидатів на пост глави адміністрації Гонконгу. 

Нинішній глава Гонконгу Лян Чженьін 4 жовтня ультимативно зажадав від демонстрантів звільнити вулиці до понеділка. В іншому випадку він обіцяв вжити всіх необхідних заходів для відновлення порядку. В попередні дні поліція неодноразово застосовувала сльозогінний газ для приборкання протестуючих.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх