Понад 10 осіб загинули в кількох містах Туреччини під час акцій протесту курдів проти бездіяльності уряду в Анкарі перед можливим захопленням бойовиками екстремістського угруповання "Ісламська держава" сирійського міста Кобану.

Як повідомило Deutsche Welle у вівторок, 7 жовтня, в деяких містах на південному сході Туреччини, населених в основному курдами, відбулися зіткнення між демонстрантами, поліцією та ісламістами. 

У місті Діярбакир в результаті перестрілки між курдськими активістами і ісламістами загинули, як мінімум п'ять осіб, ще 10 отримали поранення. Були підпалені кілька машин, включаючи поліцейський автомобіль, магазини, будівлі міських органів влади. Надходять повідомлення про загиблих в Мардіні, Сіірті, Муше, Батмане. У чотирьох турецьких провінціях запроваджено комендантську годину через небезпеку виникнення нових заворушень. 

Акції протесту пройшли і в курортному місті Анталія. У Стамбулі та Анкарі поліція застосувала проти демонстрантів сльозогінний газ і водомети. Глава МВС Туреччини Ефка Ала закликав курдів припинити протестні акції, пригрозивши "непередбачуваними наслідками".

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх