В центрі Гонконгу в п'ятницю, 10 жовтня, знову зібралися тисячі людей, що вимагають забезпечити вільні вибори глави уряду спеціального адміністративного району Китаю.

Багато демонстрантів прийшли з наметами і продовольством в розрахунку на довгострокові акції протесту в діловому районі міста. Масові заходи поновилися після того, як влада Гонконгу відмовилися від діалогу з протестуючими, повідомляє Deutsche Welle. 

У той же час, з візитом в Берліні, знаходиться прем'єр Держради КНР Лі Кецян, він висловив довіру гонконзькому керівництву. За його словами, "уряд спеціального адміністративного району захистить мешканців міста від нанесення шкоди здоров'ю і псуванню майна". Раніше учасники демонстрацій висловлювали побоювання, що в ситуацію можуть втрутитися сили безпеки Китаю.

Багатотисячні акції протесту в Гонконзі пов'язані з вирішенням комуністичного керівництва КНР допускати до виборів глави місцевої адміністрації лише заздалегідь затверджених кандидатів. Такий підхід практично позбавляє шансів на участь у виборчій кампанії супротивників пекінського режиму.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх