До грудня 2014 кількість нових випадків зараження лихоманкою Ебола в Західній Африці може скласти від 5 до 10 тисяч на тиждень. Такий прогноз представила Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), повідомляє Deutsche Welle у вівторок, 14 жовтня.

В даний час щотижня число заражених Ебола збільшується приблизно на тисячу чоловік, заявив представник організації Брюс Ейлуорд. Між тим смертність від Еболи досягла 70 відсотків. 

На даний момент зареєстровано понад 8900 випадків захворювання, більше 4400 людей померли від зараження вірусом - переважно в Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне. Між тим ВООЗ відзначає, що фактичні числа можуть бути вдвічі вищі, так як, багато випадки зараження не були зареєстровані офіційно. 

У боротьбі з Ебола ВООЗ має намір орієнтуватися на формулу "70-70-60". Це означає, що в 70 відсотках випадків підозри на зараження Ебола пацієнт повинен бути ізольований, а 70 з кожних 100 трупів померлих від вірусу повинні бути поховані таким чином, щоб була виключена можливість зараження. Крім того, за 60 днів компетентні органи та організації з надання допомоги повинні створити відповідні умови для досягнення зазначених цілей - це стосується рівня підготовки персоналу, надання меддопомоги та логістики.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх