Якби Москва не підтримувала проросійських сепаратистів на сході України, то самопроголошених "народних республік" в Донецькій і Луганській областях давно б уже не було, впевнений президент Білорусії Олександр Лукашенко.

"Якби не Росія, то дні ДНР і ЛНР були б полічені давно. Росія просто змушена захищати і підтримувати ці території з різних причин", - заявив він на прес-конференції в Мінську 17 жовтня. 

За словами Лукашенка, вину за українську кризу несе колишній президент цієї країни Віктор Янукович. У роки його президентства була створена "система поборів, хабарів і корупції", а також "втрачена керованість" і "всякі орієнтири", що в кінцевому підсумку призвело до початку Євромайдана і послідуючі за ним події, цитує слова білоруського лідера "Інтерфакс"

А вирішенню українського конфлікту в даний час перешкоджають амбіції нинішніх українських політиків напередодні парламентських виборів, стверджує Лукашенко. Якби на Україні не йшла передвиборча боротьба, то процес врегулювання йшов би швидше, додав він.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх