У Гонконзі тривають сутички між демократичними активістами і силами правопорядку. У ніч на 18 жовтня демонстранти спробували знову взяти під контроль площадку в діловому кварталі Монг Кок, яка за день до цього була очищена поліцією від барикад.

Для розгону маніфестантів поліцейські застосували гумові кийки і перцевий газ. Deutsche Welle з посиланням на дані поліції Гонконгу повідомляє, що в протестах взяло участь близько 6000 чоловік. 26 демонстрантів було затримано, під час витіснення протестувальників 15 поліцейських отримали травми. Однак на світанку активістам вдалося зайняти територію жвавого перехрестя, де вони почали зводити нові барикади. 

Зіткнення демонстрантів з поліцією сталися вночі і в іншому таборі протестуючих в окрузі Адміралті. Підрозділи поліції примусили відступити протестувальників, які спробували блокувати вулицю Лунг Під поблизу урядових будівель. 

Протести в Гонконзі тривають тут вже три тижні. Які організували їхні активісти руху Occupy Central вимагають прямих виборів глави семимільйонного спеціального адміністративного району замість нинішніх двоступеневих.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх