У Гонконзі рано вранці в неділю, 19 жовтня, поліція в повному бойовому спорядженні знову атакувала учасників протестних акцій. Близько 20 людей отримали травми, у тому числі й важкі, під час зіткнень, що сталися в торговому районі Монгкок.

Десятки співробітників поліції прорвалися в натовп протестувальників, намагаючись їх розігнати за допомогою гумових кийків. Як повідомляє Deutsche Welle, кілька людей винесли на ношах, інші отримали травми голови. Сотні демонстрантів залишаються на центральному майданчику протестів. 

Представники правоохоронців зі свого боку заявили, що застосували лише "мінімальну силу" проти демонстрантів, що наблизилися до поліцейського ланцюга. При цьому самі вуличні активісти заперечують, що своїми діями могли як-небудь спровокувати поліцейських на застосування сили. 

Силове протистояння триває четверту ніч 

Зіткнення відбулися лише через кілька годин після того, як регіональна влада запросила лідерів протестуючих до переговорів, на яких передбачалося розглянути питання конституційної реформи. Силове протистояння протестувальників і поліції проходить в Гонконзі вже четверту ніч поспіль. 

Акції непокори в країні почалися в кінці вересня після заклику професора права Гонконзького університету Бенні Тая. Основну частину протестувальників становлять студенти. Причиною протестів стала відмова влади КНР від проведення у 2017 році прямих демократичних виборів місцевої адміністрації.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх