Шведські військові свідомо поширили недостовірну інформацію про місце, де була помічений невідомий підводний човен. У Міноборони визнали, у понеділок, 20 жовтня, що фото, продемонстроване на прес-конференції в неділю, 19 жовтня, було зроблено в іншому місці в шхерах.

Не можна було показати, що ми знаємо справжній стан об'єкта, щоб не дати противнику козирі в руки, йдеться у поясненні, опублікованому на сайті оборонного відомства. 

Керівник пошукової операції контр-адмірал Андерс Гренстад, повідомляє Deutsche Welle, на прес-конференції, що пройшла в неділю, показав карту, на якій були позначені три місця, де нібито спостерігалася незвичайна підводна активність, а також фотографію, нібито зроблену свідком неподалік від одного з фіордів . Журналісти шведської телекомпанії SVT спробували в понеділок, 20 жовтня, знайти місце, звідки проводилася зйомка і дійшли висновку, що інформація, надана військовими, не відповідає дійсності. У підсумку представник Міноборони офіційно визнав факт дезінформації.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх