У боротьбі проти епідемії лихоманки Ебола Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) планує почати кампанію вакцинації від цього смертоносного захворювання на початку 2015 року.

Починаючи з січня, десятки тисяч людей в Африці зможуть зробити спеціально розроблене щеплення, повідомила заступник генерального директора ВООЗ Марі-Поль К'єнь в Женеві у вівторок, 21 жовтня. Вона, однак, зазначила, що загальна вакцинація населення залишається питанням далекого майбутнього. 

Першими кандидатами на вакцинацію стануть співробітники центрів з лікування Еболи. В даний час в цілому ряді країн, у тому числі в Німеччині, проводиться перше тестування нової вакцини на людях. За словами К'єнь, результати тестування стануть відомі в грудні, вони дозволять зробити важливі висновки стосовно експериментального застосування щеплення від Еболи в Африці. 

Між тим канадська фармацевтична компанія Tekmira Pharmaceuticals приступила до випуску нових ліків від Еболи. Новий медикамент під назвою TKM-Ebola, який в даний час проходить фазу тестування, стане доступним на початку грудня, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на представника компанії.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх