Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відкликав з парламенту законопроект про введення податку на мережевий трафік. "У нинішньому вигляді не представляється можливим ввести даний податок", оскільки ініціатива викликала "занадто бурхливу дискусію" в суспільстві, заявив Орбан у п'ятницю, 31 жовтня, в ефірі державного Угорського радіо.

"Якщо населення не тільки не схвалює" даний законопроект, але і "вважає його нерозумним, він не повинен бути прийнятий", - заявив Орбан. 

При цьому угорський прем'єр спробував виправдати законність пропозицій свого уряду. За словами Орбана, метою законопроекту було підвищення податку на користування послугами провідної телекомунікаційної компанії країни - Magyar Telecom, що помилково було сприйнято населенням країни, як спроба обмежити свободу користування інтернетом. 

Віктор Орбан додав, що остаточно від введення інтернет-податку уряд не відмовляється - в ​​січня 2015 року в країні планується провести громадське обговорення цієї ініціативи і за його підсумками зробити висновок про доцільність законопроекту. 

26 жовтня понад 10 тисяч осіб вийшли на демонстрацію в Будапешті проти введення податку на мережевий трафік. На їхню думку, цей крок став би обмеженням демократичних прав і свобод.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх