Німецький канцлер Ангела Меркель заявила, що для країн Європейського Союзу, що звязані з Кремлем у політиці щодо України є певні ризики. Таку думку вона висловила в понеділок, 17 листопада, в Сіднеї. Згадавши, про збиття малазійського боїнга вона підкреслила, що конфлікт в Україні давно уже вийшов за рамки регіонального.

"На цьому прикладі ми бачимо, що це стосується кожного з нас" - заявила Меркель.

Зосередила свою увагу на Грузії, Молдові, Сербії та інших балканських країнах, де існують ризики зі сторони Росії. Вона підкреслила, що Росія і надалі сприймає Україну, як свою сферу впливу при цьому грубо порушуючи міжнародне право. На її думку Володимир Путін відказується вирішувати український конфлікт у правовому полі, і наголошує, що російський президент робить ставку на силу, нехтуючи правом. Це почалось ще з анексії Криму, а зараз продовжується на Донбасі.

Меркель також закликала Євросоюз і США діяти в єдиному напрямку, як одне ціле, по відношенню до Росії. Не покине Євросоюз спроб вирішити українську кризу дипломатичним шляхом, та дія санкції щодо РФ поки залишиться в силі, зазначивши, що при введенні нових санкцій слід враховувати негативний вплив на свою економіку.

Можливість завершити конфлікт в Україні військовим шляхом вона виключила, сказавши, що всім потрібно набратись терпіння, щоб досягти позитивного політичного ефекту.

Кнопки соціальних мереж

Сподобалось? Поділись новиною з друзями, клікнувши на кнопку улюбленої соц.мережі:

Цікаво? Розкажи друзям

Архів новин

Читайте нас у "ВКонтакті"

Наверх